Rękodzieło

Szydełkowanie

Podczas tych warsztatów zobaczymy, co można zrobić na szydełku i jak się do tego zabrać. Nauczymy się podstawowego ściegu, który może stać się początkiem twojej przygody z szydełkowaniem.

Najbliższy termin:

19.05.2019r. – Warsztat szydełkowania torebki/kopertówki/kosmetyczki

19.05.2019r. – Warsztat szydełkowania maskotek

Warsztat haftu

Haftowane dekoracje, ubrania czy nawet produkty codziennego użytku są jednym z najsilniejszych trendów. Potrafiąc haftować można dodać wyjątkowości wielu przedmiotom oraz stworzyć wspaniałe, unikatowe prezenty dla bliskich.

Najbliższy warsztat:

26.05.2019 r. – Warsztat podstaw haftu

Dzierganie

Podczas tych warsztatów nauczymy się jednego z podstawowych ściegów, który może stać się początkiem przygody z dzierganiem. Zobaczymy także, jak wiele wspaniałych rzeczy, możemy zrobić na drutach.

Nic bardziej nie grzeje niż ręcznie robione rękawiczki! 🙂

 

Warsztat makramy

Podczas tego warsztatu poznacie podstawy robienia makram – ozdobnego wyplatania przy użyciu sznurków. Znając technikę będziecie mogły puścić wodze fantazji i robić różnego rodzaju makramy, plecione torby i torebki oraz lampki i wiele innych!

Najbliższy termin:

26.05.2019 r. – Makramowe kwietniki.
26.05.2019 r. – Makrama ścienna. 

Warsztat kaligrafii

Chcesz się nauczyć wyróżniać pięknym podpisem? A może w najbliższym czasie planujesz wypisywać zaproszenia ślubne i winietki? Lub po prostu chciałabyś umieć ładnie pisać? Nauczymy się podstaw fałszywej kaligrafii oraz stylu Copperplate. Każda z uczestniczek otrzyma potrzebne materiały.

Najbliższy termin:

28.04.2019r. – Warsztat kaligrafii dla początkujących.
19.05.2019r. – Warsztat kaligrafii dla początkujących.

Kreatywne zabawy dla dzieci

Te warsztaty skierowane są nie tylko do matek, ale także do wszystkich, którzy mają w rodzinie dzieci i chcą wiedzieć, jak można dzieciom kreatywnie zagospodarować czas. Poznamy wiele inspirujących zabaw, które łatwo można zorganizować.

 

Warsztat dekoracji świątecznych

Świąteczny warsztat, podczas którego poznasz i zrealizujesz 10 nowoczesnych pomysłów i technik DIY, żeby stworzyć niepowtarzalny klimat w najbliższe święta! Wykonamy m.in. minimalistyczne bombki, geometryczne ozdoby choinkowe i papier do pakowania, dzięki którym Wasze Święta będą wyjątkowo stylowe!