Warsztaty integracyjne dla firm - Warszawa

SPĘDŹCIE NIEZAPOMNIANY CZAS W WYJĄTKOWY SPOSÓB
NAUCZCIE SIĘ CZEGOŚ NOWEGO I POŻYTECZNEGO!

Integracja pełni bardzo ważną rolę nie tylko w prawidłowym, ale i przyjemnym spędzaniu wolnego czasu ze współpracownikami. Nabieramy więcej śmiałości, jesteśmy bardziej otwarci, darzymy się większym zaufaniem i sympatią.

Warsztaty integracyjne dla firm, na eventach – dlaczego Zaradne?

Najlepsze warsztaty integracyjne dla firm zapewnia tylko Zaradne, gwarantując oprócz przyjemnego spędzenia czasu i lepszego poznania współpracowników zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności. Z pewnością przydadzą się one w życiu codziennym i mogą przerodzić się w pasję na lata. Organizujemy również specjalne warsztaty na eventach!

Warsztaty integracyjne dla firm – czego się nauczycie?

U nas dowiedzą się Państwo od podstaw jak robić na drutach, haftować czy szyć. Dzięki tym warsztatom poznają Państwo np. odpowiedni ścieg, który jest elementem wyjściowym w szydełkowaniu i otworzy możliwości na dalsze eksperymenty. Będą Państwo w stanie wykonać haftowane dekoracje, ubrania czy przedmioty codziennego użytku. Są one świetnym prezentem dla bliskich! Szycie na drutach pozwoli z kolei wykonać niesamowicie ciepłe rękawiczki czy skarpetki. Mniej znane ale jak bardzo interesujące są natomiast warsztaty z Makramy, czyli sztuki wiązania sznurków. Plecione torby i torebki czy lampki to zalążek niezwykłych możliwości, które czekają na Państwa! To jednak nie koniec wyzwań, które oferują nasze warsztaty integracyjne dla firm w Warszawie! Dzięki nam będziecie w stanie wyróżnić się przepięknym klasycznym podpisem. Wypisane przez Was winietki, zaproszenia czy podziękowania będą wprawiać wszystkich w zachwyt. To wszystko dzięki warsztatom z kaligrafii, które przydadzą się także tym, którzy mają problemy z czytelnym pismem. Koniecznie przyjdźcie na nasze warsztaty integracyjne dla firm w Warszawie!

Organizujemy niezapomniane warsztaty grupowe i dla firm m.in.:

 

spotkania integracyjne
team building
baby shower
wieczory panieńskie
urodziny

i wiele innych!

 


 
e-mail: a.michno@zaradne.com
tel. 609 810 850