Charakterystyka oksandrolonu

Oxandrolone jest łagodny na skutki uboczne, ponieważ został pierwotnie wymyślony dla kobiet i dzieci. Ma mniejsze działanie niż leki sterydowe na rozwój siły i masy mięśniowej, ale ma też swoje niezastąpione właściwości.

Właściwości produktu

W porównaniu do innych produktów nie tłumi naturalnego wydzielania testosteronu przez organizm. Ze względu na ten fakt, nie ma potrzeby stosowania go po terapii kursowej po zażyciu oxandrolonu. Możesz kupić oxandrolone apteka w najlepszej cenie na naszej stronie internetowej.

Nie występuje tu samoistna aromatyzacja (wzrost hormonu estrogenowego nie jest zwiększony). Ryzyko wystąpienia ginekomastii jest zerowe, a jeśli lek przyjmują kobiety, nie występują objawy typu męskiego (zwiększony wzrost owłosienia ciała lub szorstkość głosu).

Staje się barierą dla kortyzolu i wszelkich procesów katabolicznych, dzięki czemu znacząco hamuje rozpad włókien mięśniowych.

Stymuluje fosforan kreatyny w mięśniach, co ma istotny wpływ na siłę tkanki mięśniowej.

Optymalne dawkowanie

Za optymalną dawkę uważa się:

Tę porcję należy podzielić na 3 dawki, ten schemat jest konieczny ze względu na to, że Oxandrolone rozkłada się po 8-10 godzinach. Między dawkami również powinno być co najmniej 8-10 godzin.

Nie pozwoli to na zmianę tła hormonalnego, jeśli przyjmiemy całą dawkę jednorazowo.

Nie należy przyjmować leku więcej niż 100 mg na dobę, efekt nie zwiększy się, ale cios dla finansów będzie znaczący. Na stronie hulksklep można zamówić farmaceutyki sportowe w okazyjnej cenie. Dostarczymy produkty w dowolne miejsce w Polsce.

Wniosek


aee0be6acb5120321baf1e313d6cd8dc