Oxandrolon dla sportowców - co, jak i dlaczego?

Lek oxandrolone jest znany wszystkim jako łagodny i dyskretny reżim pigułki, który był pierwotnie repurpose do celów terapeutycznych dla dzieci i kobiet.

Na naszej stronie internetowej powinieneś kupić jakościowe i skuteczne dawkowanie w optymalnej cenie. Zadzwoń do nas pod podane numery telefonów, a doświadczony doradca pomoże Ci znaleźć indywidualny kurs dostosowany do Twoich parametrów i potrzeb.

Nasz sklep internetowy oferuje najlepsza cena w Polsce na oxandrolone. Przekonaj się sam!

Ważne cechy charakterystyczne

Oxandrolone charakteryzuje się niską skutecznością, ale jest praktycznie niezbędny i konieczny w niektórych przypadkach. Do pozytywnych cech tego leku należą następujące czynniki:

Jeśli potrzebujesz wzmocnić mięśnie i zwiększyć objętość, to te tabletki są niezastąpione. Pozwalają one nie zmieniać kategorii wagowej, ale zwiększać parametry osobiste. W przypadku procesu suszenia również są skuteczne.

W sterydysklep można kupić spalacze tłuszczu, antyestrogeny i sterydy w najlepszej cenie.

Wskazane jest, aby wybrać kurs przyjmowania, który obejmuje około dwóch miesięcy. Ale wszystko zależy od indywidualnych cech i wskaźników organizmu.

Oxandrolone powinien być stosowany w odpowiednio obliczonej dawce. Jeśli sportowiec po raz pierwszy stosuje hormony, powinien odwiedzić lekarza sportowego i przejść niezbędne badania pod kątem wahań hormonalnych i alergii. Dawkowanie oxandrolonu zależy od celu, wagi sportowca i płci. Nie zaleca się stosowania maksymalnej dawki większej niż 150 mg na dobę. Jeśli sportowiec nie jest wystarczająco skuteczny, hormon można połączyć z innymi środkami. Czas trwania kursu będzie zależał przede wszystkim od stanu zdrowia i indywidualnych cech organizmu. Cykl Oxandrolone nie powinien być dłuższy niż 8 tygodni.


eb443cf5ec36dab4b398fbcb3ebd8959