Warsztaty rękodzieła - Warszawa

Warsztaty rękodzieła w warszawie? Organizowane tylko przez Zaradne! Gwarantowana dobra atmosfera, znakomita integracja oraz zdobycie nowych, niezwykle przydatnych umiejętności. Umiejętności, które być może pozostają w strefie marzeń, z powodu błędnego myślenia, iż są one dostępne tylko dla nielicznych. Szydełkowanie, haft, dzierganie, a może warsztaty z makarmy? A może chcą Państwo posiąść umiejętność wspaniałej kaligrafii, lub wiedze i umiejętność w przygotowywaniu kreatywnych zajęć dla dzieci? To wszystko stoi dla Państwa otworem w Zaradne!

Szydełkowanie

Podczas tych warsztatów zobaczymy, co można zrobić na szydełku i jak się do tego zabrać. Nauczymy się podstawowego ściegu, który może stać się początkiem twojej przygody z szydełkowaniem.

Warsztat haftu

Haftowane dekoracje, ubrania czy nawet produkty codziennego użytku są jednym z najsilniejszych trendów. Potrafiąc haftować można dodać wyjątkowości wielu przedmiotom oraz stworzyć wspaniałe, unikatowe prezenty dla bliskich.

Dzierganie

Podczas tych warsztatów nauczymy się jednego z podstawowych ściegów, który może stać się początkiem przygody z dzierganiem. Zobaczymy także, jak wiele wspaniałych rzeczy, możemy zrobić na drutach.

Nic bardziej nie grzeje niż ręcznie robione rękawiczki! 🙂

 

Warsztat makramy

Podczas tego warsztatu poznacie podstawy robienia makram – ozdobnego wyplatania przy użyciu sznurków. Znając technikę będziecie mogły puścić wodze fantazji i robić różnego rodzaju makramy, plecione torby i torebki oraz lampki i wiele innych!

Warsztat kaligrafii

Chcesz się nauczyć wyróżniać pięknym podpisem? A może w najbliższym czasie planujesz wypisywać zaproszenia ślubne i winietki? Lub po prostu chciałabyś umieć ładnie pisać? Nauczymy się podstaw fałszywej kaligrafii oraz stylu Copperplate. Każda z uczestniczek otrzyma potrzebne materiały.

Kreatywne zabawy dla dzieci

Te warsztaty skierowane są nie tylko do matek, ale także do wszystkich, którzy mają w rodzinie dzieci i chcą wiedzieć, jak można dzieciom kreatywnie zagospodarować czas. Poznamy wiele inspirujących zabaw, które łatwo można zorganizować.

 

Wełniane pogaduchy i poduchy

Podczas tego warsztatu za pomocą HAND KNITTINGU (jedynie własnych rąk!) wydziergamy poduszkę, a dodatkowo zdobędziemy ogromną ilość wiedzy na temat  WEŁNY!

Warsztat linorytu

Podczas zajęć poznacie zasady druku tradycyjną warsztatową techniką graficzną – linorytem.  Wykonacie SPERSONALIZOWANE WZORY wymyślone przez Was, które nanieść można zarówno na papier jak i tkaninę.

Warsztat dekoracji świątecznych

Świąteczny warsztat, podczas którego poznasz i zrealizujesz 10 nowoczesnych pomysłów i technik DIY, żeby stworzyć niepowtarzalny klimat w najbliższe święta! Wykonamy m.in. minimalistyczne bombki, geometryczne ozdoby choinkowe i papier do pakowania, dzięki którym Wasze Święta będą wyjątkowo stylowe!