Zestawy DIY

Zestawy startowe po poznania nowej umiejętności 

Idealne na prezent dla samego siebie i bliskich 🙂

Dlaczego powstały ZARADNE zestawy DIY?

Ogromnie wierzymy w niezwykłą moc rękodzieła.

Wiemy, jak bardzo potrafi ono zrelaksować. Pozwolić naszej głowie odpocząć (nie da się tworzyć i myśleć o problemach życia codziennego).

Wiemy też, że podnosi naszą samoocenę i daje zastrzyki pewności siebie, gdy widzimy, że nasze dłonie potrafią stworzyć coś naprawdę pięknego.

Wiemy też, że rozwija naszą kreatywność i uważność na świat. Motywuje do myślenia nieszablonowego.

Wiemy również, że nie każda technika jest dla każdego, ale że któraś na pewno skradnie serce i ręce  i chcemy pozwolić ją poznać. I tak pozwał pomysł na zestawy DIY – zestawy, które pozwolą poznać nową umiejętność bez dużych nakładów finansowych, czasowych i bez wychodzenia z domu.

Dzięki nim poznasz nową umiejętność bez dużych nakładów finansowych, czasowych i bez wychodzenia z domu. 

Co wyróżnia ZARADNE Zestawy DIY?

 

 

Zawartość

Zorganizowaliśmy tysiące warsztatów z różnych umiejętności, przetestowaliśmy najróżniejsze produkty, obserwowaliśmy, jak pracują z nimi różni ludzi i na tej podstawie powstały zestawy startowe. Wiemy, co się sprawdza w nauce, a także w dalszym tworzeniu. Sprawdzaliśmy wytrzymałość, trwałość, estetykę.

PIĘKNO I UŻYTKOWOŚĆ

Uwielbiamy uczyć tworzyć PIĘKNE rzeczy. Zestawy zostały opracowane tak, by efekt końcowy zachwycał. Wiemy, że nauka cieszy jeszcze bardziej, gdy tworzymy coś nie tylko pięknego, ale także użytkowego. Produkty, które powstają z ZARADNYCH Zestawów DIY nie wylądują w kącie tylko będą używane, by przypominać, jak wiele są w stanie zrobić nasze ręce!

INSTRUKCJA

Instrukcja przeprowadza krok po kroku przez proces tworzenia i stara się odpowiedzieć na wszystkie pytania, które mogą pojawić się w między czasie. Nie ma w niej jednocześnie informacji zbędnych i nieciekawych, które rozciągają i utrudniają proces nauki.

Wybraliśmy formę papierową, by zapewnić spokojny czas skoncentrowany wyłączenie na tworzeniu. Telefon czy laptop mogą być jedynie użyte w celu puszczenia muzyki. Reszta dzieje się w Twoich rękach. 

OPAKOWANIE

Zależało nam tym, by zestaw miał „swoje miejsce”, bo wiemy, że to znacznie skraca decyzję o tworzeniu. Jeśli wszystko jest razem, w jednym miejscu to łatwiej nam po to sięgnąć, niż rozmyślać i szukać różnych produktów przed rozpoczęciem tworzenia.

Zależało nam na tym, żeby było nie tylko piękne, ale również wytrzymałe i praktyczne, dlatego nie ograniczyliśmy się tylko do pudełka, ale również w zestawie znajduje się praktyczny woreczek bawełniany.

ZARADNE Zestawy DIY dostępne w sklepie

Zestaw do HAFTU
Zestaw do PUNCH NEEDLE
Zestaw do stworzenia ŚWIEC(Y)
Zestaw do stworzenia podstawek z gipsu
Zestaw do LINORYTU
Zestaw do stworzenia świec z serduszkami
Zestaw do poduszki PUNCH NEEDLE 

Jeśli chcesz zamówić więcej zestawów dla przyjaciół, pracowników lub personalizowanych pod daną okazję – napisz: a.michno@zaradne.com

Niedługo pojawią się także NOWE zestawy oraz zestawy na WIECZORY PANIEŃSKIE.